СОФІЯ, готельно - ресторанний комплекс Рівне

Готель

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0362.ua

Забронювати номер

Готель "Софія" в Рівному передбачив високий рівень комфорту і наявність необхідних зручностей в номерах категорії

Стандарт (одномісний).

Готель Софія в Рівному передбачив високий рівень комфорту та наявність необхідних зручностей в номерах категорії Стандарт

Однокімнатний номер площею 18 кв.м, двоспальне ліжко, телевізор, кондиціонер, телефон, стіл, шафа.

Ванна кімната з душовою кабіною або ванною. У ванній — гігієнічні засоби (мило, шампунь, набір для чищення зубів), рушники для рук, обличчя та ніг, фен для волосся (на прохання).

Прибирання та заміна рушників — щодня (або на прохання). Заміна постільної білизни — один раз на три дні (або на прохання).

320 грн.
Готель, фото-1
Готель, фото-2 Готель, фото-3

Комфортний відпочинок в готелі Софія в Рівному припускає номер категорії

Напівлюкс. Двоспальне ліжко, м'який куточок, стіл, телевізор, кондиціонер, холодильник, телефон, шафа.

Ванна кімната з душовою кабіною або ванною. У ванній — гігієнічні засоби (мило, шампунь, набір для чищення зубів, набір для гоління), тапочки, рушники для рук, обличчя та ніг, фен для волосся.

Прибирання та заміна рушників — щодня (або на прохання). Заміна постільної білизни — один раз на три дні (або на прохання).

400 грн.

Розкішний дизайн, сучасні м'які меблі та зручне планування гармонійно поєднуються в двокімнатному номері Люкс нашого готелю в Рівному.

У номері: двоспальне ліжко, м'який куточок, стіл, телевізор, кондиціонер, холодильник з міні-баром, телефон, шафа.

Ванна кімната з ванною. У ванній — гігієнічні засоби (мило, шампунь, набір для чищення зубів, набір для гоління), тапочки, халати, рушники для рук, обличчя та ніг, фен для волосся.

Прибирання та заміна рушників — щодня (або на прохання). Заміна постільної білизни — один раз на три дні (або на прохання).

600 грн.

Готельно-ресторанний комплекс «Софія» приготувала пропозиція для тих, хто прагне провести комфортний приватний відпочинок у Рівному!

Розміщення класу VIPв нашому готелі передбачає проживання у вишуканому номері: двоспальне ліжко, м'які меблі, камін, телевізор, кондиціонер, холодильник з міні- баром, телефон.

Ванна кімната з джакузі. У ванній - гігієнічні засоби (мило, шампунь, набір для чищення зубів , набір для гоління), тапочки  халати, рушники для рук, обличчя та ніг, фен для волосся.

Прибирання та заміна рушників — щодня (або на прохання). Заміна постільної білизни — один раз на три дні (або на прохання) .

600.00 грн.

Ті, хто зацікавлений в спокійному відокремленому відпочинку в Рівному, можуть розміститися в одноповерховому будиночку класу «люкс». Тут дві кімнати, м'які меблі, двоспальне ліжко, телевізор, кондиціонер, холодильник з міні-баром, телефон.

Ванна кімната з душовою кабіною або ванною. У ванній — гігієнічні засоби (мило, шампунь, набір для чищення зубів, набір для гоління), тапочки, халати, рушники для рук, обличчя та ніг, фен для волосся.

Прибирання та заміна рушників — щодня (або на прохання).

Заміна постільної білизни — один раз на три дні (або на прохання).

450 грн.


Останні фотозвіти
Показати все