Забронювати номер 

 

Готель "Софія" в Рівному передбачив високий рівень комфорту і наявність необхідних зручностей в номерах категорії

Стандарт (одномісний).

Готель Софія в Рівному передбачив високий рівень комфорту та наявність необхідних зручностей в номерах категорії Стандарт

Однокімнатний номер площею 18 кв.м, двоспальне ліжко, телевізор, кондиціонер, телефон, стіл, шафа.

Ванна кімната з душовою кабіною або ванною. У ванній — гігієнічні засоби (мило, шампунь, набір для чищення зубів), рушники для рук, обличчя та ніг, фен для волосся (на прохання).

Прибирання та заміна рушників — щодня (або на прохання). Заміна постільної білизни — один раз на три дні (або на прохання).

 

 

320 грн.
         
         

Комфортний відпочинок в готелі Софія в Рівному припускає номер категорії

Напівлюкс. Двоспальне ліжко, м'який куточок, стіл, телевізор, кондиціонер, холодильник, телефон, шафа.

Ванна кімната з душовою кабіною або ванною. У ванній — гігієнічні засоби (мило, шампунь, набір для чищення зубів, набір для гоління), тапочки, рушники для рук, обличчя та ніг, фен для волосся.

Прибирання та заміна рушників — щодня (або на прохання). Заміна постільної білизни — один раз на три дні (або на прохання).

 

 

400 грн.
 
 

Розкішний дизайн, сучасні м'які меблі та зручне планування гармонійно поєднуються в двокімнатному номері Люкс нашого готелю в Рівному.

У номері: двоспальне ліжко, м'який куточок, стіл, телевізор, кондиціонер, холодильник з міні-баром, телефон, шафа.

Ванна кімната з ванною. У ванній — гігієнічні засоби (мило, шампунь, набір для чищення зубів, набір для гоління), тапочки, халати, рушники для рук, обличчя та ніг, фен для волосся.

Прибирання та заміна рушників — щодня (або на прохання). Заміна постільної білизни — один раз на три дні (або на прохання).

 

 

600 грн.

Готельно-ресторанний комплекс «Софія» приготувала пропозиція для тих, хто прагне провести комфортний приватний відпочинок у Рівному!

Розміщення класу VIP в нашому готелі передбачає проживання у вишуканому номері: двоспальне ліжко, м'які меблі, камін, телевізор, кондиціонер, холодильник з міні- баром, телефон.

Ванна кімната з джакузі. У ванній - гігієнічні засоби (мило, шампунь, набір для чищення зубів , набір для гоління), тапочки  халати, рушники для рук, обличчя та ніг, фен для волосся.

Прибирання та заміна рушників — щодня (або на прохання). Заміна постільної білизни — один раз на три дні (або на прохання) .

 

 

 

600.00 грн.

 

 

 

 

 

Ті, хто зацікавлений в спокійному відокремленому відпочинку в Рівному, можуть розміститися в одноповерховому будиночку класу «люкс». Тут дві кімнати, м'які меблі, двоспальне ліжко, телевізор, кондиціонер, холодильник з міні-баром, телефон.

Ванна кімната з душовою кабіною або ванною. У ванній — гігієнічні засоби (мило, шампунь, набір для чищення зубів, набір для гоління), тапочки, халати, рушники для рук, обличчя та ніг, фен для волосся.

Прибирання та заміна рушників — щодня (або на прохання).

Заміна постільної білизни — один раз на три дні (або на прохання).

 

 

450 грн.