СОФІЯ, готельно - ресторанний комплекс Рівне

Сауна

Телефон
0800405001 - Контактний телефон 0 800 40 50 01
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0362.ua

Сауна/Хамам

 Коли ми хочемо добре відпочити та набратися сил, ми шукаємо таке місце, яке допоможе нам забути про повсякденні турботи, отримати ефект релаксації та максимальну користь для здоров'я та душевної рівноваги. У сучасному Банному комплексі готельно-ресторанного комплексу «Софія», розташований унікальний хаммам та сауна, які вважаються найбільшими та найзатишними у всьому місті. Саме в такому місці, далеко від шумної метушні та проблем, ви зможете поринути у світ релаксу та умиротворення.

Сауна, фото-1

Простір 'Софія' обладнаний двома тепловими кімнатами з різними температурними режимами зроблений в сучасному і водночас національному стилі. Складається з басейна, парної, хамама та просторої і водночас затишної кімнати відпочинку.

Дизайн приміщення перед входом в парні розроблений у вигляді печери, що надає свого ексцентризму та загадковості. Басейн з кольоровою підсвіткою та гейзером доречно доповнює атмосферу відпочинку.

САУНА- суха фінська лазня з температурою від 85-90 °, з професійним обладнанням, тонкими деревними ароматами та затишним розташуванням полиць для відпочинку невеликої кількості гостей. Сауна корисна для глибокого прогріву всіх груп м'язів та заспокоєння нервової системи.

ХАММАМ - волога турецька лазня із температурою 45-50°. Ніжний відпочинок з користю для тіла, шкіри та голови. Якщо Ви не любите лазні чи сауни через сильну спеку, то хаммам припаде вам до душі. М'яке, ніжне розслаблення, яке допоможе відновити гармонію в тілі та думках. Наша лазняна повнюється ароматичними маслами, що сприяє розслабленню, а після неї дуже приємно охолодитися в басейні з джакузі.

Сауна, фото-2

У теплових кімнатах регулярно проводиться дезінфекція та очищення систем нагрівання.

Останні фотозвіти
Показати все