СОФІЯ, готельно - ресторанний комплекс Рівне

Ресторан

Телефон
0800405001 - Контактний телефон 0 800 40 50 01
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0362.ua

Ресторани і бари

Основний ресторан

Ресторан, фото-1

Національний дух зробить тематичну атмосферу для вашого відпочинку

У ресторані є:

  • Окремі зали для свят
  • Альтанки на вулиці

Українську кухню полюбляють усі, а ми змогли зберегти оригінальні рецепти та створити неперевершені страви

У ресторані зібрано смачні страви всіх регіонів України. У цих місцях подають страви за перевіреними часом рецептами, наповненими духом української культури. Порції тут, як і належить, значні, тож піти голодним навряд чи вдасться. У рівненських ресторанах української кухні панує тепла весела невимушена атмосфера.

Ресторан біля басейну

Ресторан, фото-2

Ресторан біля басейну «Sofiya Aqua» з дизайнерським ремонтом - Прекрасна лаунж-зона в Курортному районі Рівного, де можна не тільки купуватися в басейні просто під відкритим небом і позасмагати на комфортних шезлонгах, а й скуштувати смачне меню з різних країн світу.

Є дві зони:

⁃ внутрішня зала;
⁃ біля басейну.

Бенкет або день народження - чудова нагода відвідати ресторан Sofiya Aqua.

Авторські страви від шеф-кухаря Сергія Віднічука, велика алкогольна карта, винна карта, підібрана найкращими сомельє міста, модний мінімалістичний інтер'єр з великими видовими вікнами, відкрита тераса - все це ресторан Sofia.

Банекетні зали

Ресторан, фото-3

Чи багато знайдеться місць, назва яких відповідає їхньому змісту?

Ресторан «Sofia» і є той самий рідкісний виняток. Щодня ми призначаємо Вам побачення у наших затишних стінах, з нетерпінням чекаючи на зустріч. Наше головне досягнення – дивовижна, невимушена атмосфера доброзичливості та комфорту, створена дружньою командою професіоналів. Стильний інтер'єр, м'яке освітлення, приємне музичне тло — все це сприяє відпочинку з перших хвилин.

Складаючи меню, ми навмисно не дотримувались якогось одного напряму. Наші гості можуть оцінити кухні з різних країн світу. Для особливих випадків Шеф-кухар ресторану приготує для Вас ексклюзивні банкетні страви, які прикрасять святковий стіл і, безсумнівно, здивують Ваших гостей, аперсонал — оригінальну сервіровку банкетних столів і високий рівень обслуговування.

Завдяки вишуканому інтер'єру, виконаному в українському стилі, мальовничій панорамі природи, а також кращому басейну в Рівному — ви зможете провести ідеальний і веселе свято.

Останні фотозвіти
Показати все